У Луцьку запрошують на майстер-клас із гончарства

03 Жовтня 2022, 12:07
Фото @msumk 2853
Фото @msumk

У Музеї Корсаків у рамках проєкту «Арт-батальйон» відбудеться майстер-клас із гончарства від Олександра Жаловаги.

У всіх охочих буде унікальна можливість попрацювати з гончарним колом.

Про це повідомили на сторінці музею в фейсбуці.

Захід відбудеться в понеділок, 3 жовтня, о 16:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (місто Луцьк, вул. Карбишева, 1, КРЦ «Адреналін Сіті»).

Майстер-класи з гончарства в музеї проводяться щопонеділка з 16:00 до 18:00.

Вхід вільний.

Зверніть увагу, у зв‘язку з відкриттям Музею сучасного українського мистецтва Корсаків марафон «Арт-батальйон» змінює свій формат: відтепер заходи, окрім майстер-класів із гончарства, в межах проєкту відбуватимуться щосереди з 16:00 до 18:00

Нагадаємо, розпочала мистецький марафон мисткиня Олена БурдашПриєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на телеграм-каналі Куди піти? / Афіша Район.Луцьк і Культура.

Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.

Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконані, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина.

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022