У Рівному діє виставка робіт переможців конкурсу репортерської фотографії

02 Липня 2022, 10:37
Фото: Суспільне Рівне 486
Фото: Суспільне Рівне

У Рівному діє виставка світлин переможців Міжнародного конкурсу репортерської фотографії Life Press Photo 2022, яку ввосьме організовує рівненський фотохудожник Олександр Харват

Пише Суспільне.

Зі слів Олександра, на виставці за допомогою фотографій намагалися розкрили теми війни, повсякденного життя, мистецтва, спорту та природи.

На виставці представлені світлини авторів з 24-х країн. Загалом на конкурс надійшло понад дві тисячі фотознімків. З них обрали 200.

«Ці світлини, це таке відчуття війни. Але коли життя триває, як людина хоче жити, і як це буває, коли ось такі обставини, в яких ми зараз є — тендітне життя, воно дуже крихке», — коментує фотографиня з Кривого Рогу Ірина Сускіасян.

Виставка в Рівному
Робота Arce Celestino. Фото: Суспільне Рівне

Ця світлина отримала найвищу нагороду у цьогорічному конкурсі. На ній зображений воїн біля знищеного літака «Мрія».

«Українська мрія насправді не знищена, це лише літак знищений, шкода. Це зробив іспанський автор Целестино, він відомий репортер по всьому світу і нині знаходиться на війні», — зазначає організатор конкурсу Олександр Харват.

Читайте такожЯк у Рівному, Ужгороді та Львові пройшло погашення марки «Українська мрія», яку намалювала волинянка

Крім того, у Рівному представили світлини, присвячені темам повсякденного життя, мистецтва, спорту та природи.

«Особливість цьогорічного конкурсу в тому, що ми додали спеціальну тему: війна, війна в Україні, світ проти війни. Це означає, що в Україні фотографуються. А те, що світ проти війни в Україні, ми побачили по ЗМІ, бачимо, що світ дуже потужно підтримав Україну, особливо люди. І якраз фотографи фотографували певні мітинги, події на підтримку України», — каже організатор конкурсу.

Діятиме виставка в обласній науковій бібліотеці до кінця липня.

Читайте також: У Рівному Макс і Тетяна Кідруки збирають книги для українських військових

Коментар
Код блоку:
09/08/2022 Вівторок
09.08.2022
08.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром