Укрпошта оголошує конкурс на ескіз європейської поштової марки про мир

01 Липня 2022, 18:55
Укрпошта 1154
Укрпошта

Укрпошта приймає художні роботи на національний етап конкурсу PostEurop на ескіз до поштової марки «Мир – найвища цінність людства!». 

Протягом 1-8 липня включно ілюстратори, художники, дизайнери можуть надіслати свої авторські роботи, у яких за допомогою художніх прийомів зможуть відтворити визначену конкурсом тему. Про це журналістам Район.Культура розповіли у пресслужбі Укрпошти.

Переможця або переможницю оберуть  всенародним голосуванням через офіційні сторінки Укрпошти у соцмережах. До 5 серпня найкраща з робіт, що набере найбільшу кількість голосів на національному етапі, буде надіслана Укрпоштою до PostEurop для участі у європейському етапі конкурсу.

Нагадаємо, що саме за пропозицією Укрпошти тему щорічного конкурсу на кращу поштову марку Європи-2023 змінено на «Мир – найвища цінність людства!». Усі поштові адміністрації європейських країн наступного року випустять поштові марки на цю тему за єдиним дизайном, який переможе у конкурсі.

Читайте також: Авторка нової поштової марки з Любомля розповіла про свою роботу

Вимоги до конкурсних робіт:

  • ескіз поштової марки повинен мати прямокутну форму та за правилами конкурсу не має містити прямих національних (наприклад, прапорів), політичних, військових символів, а також будь-яких загрозливих чи образливих образів;
  • робота подається у вигляді малюнку або графічного макету з візуалізацією в електронному вигляді у форматі JPEG, 300 dpi;
  • використання в ескізах фотоматеріалів, тематичних зображень не має порушувати авторські права сторонніх осіб;
  • кількість робіт від одного учасника – не більше 5.

Надсилаючи на конкурс свої роботи учасник або учасниця погоджується, що у разі перемоги роботи, підпише із Укрпоштою авторський договір на передачу виключних майнових авторських прав на твір.

Раніше українські поштові марки були відзначені нагородами конкурсу PostEurop. Так, у 2019 році українські поштові марки на тему «Птахи»: «Лелека білий» та «Соловейко східний» авторства Наталії Кохаль здобули золото у конкурсі «Краща поштова марка Європи 2019 – вибір колекціонера».

Читайте також: Укрпошта оголосила ескіз-переможця для марки «Доброго вечора, ми з України!»

У 2020 році українська поштова марка на тему «Давні поштові маршрути», «Листоноша Федір Фекета» авторства Ірини Медведовської виборола срібло у конкурсі «Краща поштова марка Європи 2020 – вибір журі».

А у 2021 році поштова марка «Крик Карпат» здобула у цьому конкурсі бронзову нагороду.

Читайте також: Стартував продаж нової марки «Українська мрія»: де купити

Коментар
Код блоку:
09/08/2022 Вівторок
09.08.2022
08.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром