Митець з Володимира створив новий витвір для ЗСУ

27 Червня 2022, 11:31
Митець з Володимира створив нову роботу для ЗСУ 189
Митець з Володимира створив нову роботу для ЗСУ

Волинський митець Анатолій Бойко з Володимира створив новий витвір із яєчних шкаралуп, який присвятив Збройним силам України.

Про це розповів майстер Суспільному.

З його слів, роботу виконав на честь усіх захисників і захисниць, добровольців і військовослужбовців, котрі боронять Україну від російських окупантів.

На верхній шкаралупі, каже Анатолій Бойко, можна прочитати зашифроване послання «Слава ЗСУ». Нижня шкаралупа розрізана на дві частини: на лівій півсфері викарбуваний рунічний символ миру та захисту, на правій – символ Мати-берегині.

Основа композиції – це п'ять різьблених шкаралуп із гусячих яєць різного розміру, змайстрованих у техніці «обробка металом по яєчній шкаралупі». Уся робота розташована на підставці з ювелірної смоли з бурштиновою крихтою.

Як зазначив волинянин, нині працювати, як раніше, не вдається, оскільки багатьох компонентів для створення екземпляра з яєчних шкаралуп, немає в наявності в Україні. Каже: замовляти за кордоном виходить дуже дорого, тому використовує залишки матеріалів, які замовляв раніше.

Анатолій Бойко зазначив, що наразі працює над колекцією робіт на військову тематику. 

Читайте також: Юні літератори з Володимира здобули перемогу у літературному конкурсі

«Ще одна робота зараз у розробці, працюю над нею тижнями. Там досить серйозна комбінація. В центрі буде осколок від «Смерчу» чи «Урагану»... Символічна робота», – додав митець.

Коментар
Код блоку:
18/08/2022 Четвер
18.08.2022
17.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром