Нова поштова марка «Українська мрія» готується до продажу

25 Червня 2022, 11:54
Марки та листівки «Українська мрія» 1630
Марки та листівки «Українська мрія»

Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку «УКРАЇНСЬКА МРІЯ», ескіз якої створила дівчинка з Любомля, що на Волині.

Новий шедевр української філателії з'явиться у продажі з 28 червня. Про це журналістам Район.Культура розповіли у прес-службі Укрпошти.

Вона уособлює незламність і волю українців: знищено літак, проте знищити українську мрію, прагнення до свободи не можливо. А головною мрією кожного є перемога над ворогом, яку українці наближають, працюючи кожен на своєму напрямку.

Придбати марку, що випущена тиражем 3 мільйони штук, можна буде у відділеннях Укрпошти або в онлайн-магазинах. До поштової марки випущено художній конверт  та листівку. Також запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок.

Як і на попередні поштові випуски, будуть діяти обмеження на кількість придбання марки. Один клієнт може замовити на одне замовлення не більше 2 маркових аркушів, конвертів, листівок.

Читайте також: «Дякуємо, Герою!»: Укрпошта закликає підписувати патріотичні листівки

Погашення штемпелями «Перший день» відбудуться 28 червня в Києві та Гостомелі, а спецпогашення «УКРАЇНСЬКА МРІЯ» –  у всіх філіях Укрпошти. Як і минулого разу, штемпелі АР Крим, Севастополя та Херсона працюватимуть на київському головпоштамті.

Основою ескізів поштової марки «УКРАЇНСЬКА МРІЯ»,  конвертів, карток та штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук із міста Любомль Волинської області, на якому найбільше повітряне судно летить до зірок та прикрашене рожевими квітами.

Читайте також: Авторка нової поштової марки з Любомля розповіла про свою роботу

Саме ця її робота стала призером Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», який відбувся минулого року в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України.

Коментар
Код блоку:
09/08/2022 Вівторок
09.08.2022
08.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром