Створили інтернет-платформу, де діти з України можуть продавати свої малюнки

22 Червня 2022, 17:21
Фото ілюстративне 1071
Фото ілюстративне

Діти до 18 років, які досі живуть в Україні або ті, що були змушені покинути домівки через війну, можуть надсилати фото своїх малюнків для продажу на міжнародній платформі LELEKA.

Волонтерська ініціатива приймає художні роботи незалежно від національності, будь-то українці, білоруси, поляки, угорці тощо. Журналісти Район.Культура дізналися про це на сайті. 

Власне LELEKA – це і є веб-сайт, на якому люди можуть досліджувати та купувати твори мистецтва, а діти, які їх створили – отримувати прибуток. Усі гроші з продажу перераховуються на банківський рахунок, за мінусом податку й комісії платіжних сервісів Stripe і Wise.

«Багато сімей втекли з маленькими рюкзаками та без грошей, а тепер не можуть дозволити собі нічого, крім житла та забезпечення. Діти можуть виявитися самотніми, нікому не корисними і повністю розгубленими. Місія LELEKA – повернути дітям з України відчуття безпеки та приналежності», – кажуть волонтери.

Дитина надсилає фотографію паперового живопису або малюнка (виконаного крейдами, аквареллю, маслом тощо) або цифровий твір (наприклад, на телефоні або планшеті). Редактори перетворюють його на спеціальний файл для друку. Тоді охочі можуть придбати цей файл для друку на веб-сайті LELEKA. Після того як покупець отримує ілюстрацію у форматі PNG та PDF, він друкує її самостійно.

Читайте також: «Колискова»: рівненський гурт присвятив пісню українським дітям

Щоб надіслати свою роботу, потрібно перейти за посиланням: https://leleka.me/join

Довідково: LELEKA не є благодійною організацією. Це суто платформа, на якій діти з України можуть збирати гроші, продаючи свої роботи, щоб відчути себе корисними. Засновниками LELEKA є Олександра Ламаченко, Павло Лібер і Сандра Чарнак Воречек.

Від копірайтингу до розробки команда складається з понад 35 висококваліфікованих професіоналів і підтримується трьома українками з великим серцем – Іриною, Тетяною та Катериною. Усі – волонтери. З художників не беруться комісійні, все – безоплатно.

Коментар
29/06/2022 Середа
29.06.2022
28.06.2022