«Обличчя Маріуполя»: луцька художниця продає картину, щоб допомогти армії

17 Червня 2022, 18:35
Anesti із своєю картиною ФОТО, ВІДЕО 1734
Anesti із своєю картиною

Анастасія Куц, студентка Луцького національного технічного університету, намалювала портрети відомих уже на весь світ бійців «Азовсталі» і виставила картину на благодійну лотерею, щоб допомогти українській армії.

Свою роботу художниця назвала «Обличчя Маріуполя». Дівчину дуже вразили відео із соцмереж, де її персонажі на весь світ показували свою незламність та силу духу. Настя надихнулася цим і вирішила намалювати кожного та кожну. Журналісти Район.Культура поспілкувалися із молодою художницею.

Настя, яка працює під творчим псевдонімом Anesti, змальовувала портрети з телефону. Процес створення кожного обличчя вона записувала на відео, найбільше з яких можна побачити у її Тік Тоці.

Взяти участь у лотереї можна на інстаграм-сторінці Насті. Збиратиме кошти художниця на першочергові потреби для воїнів. Один номерок учасника коштує 50 гривень. Чим більше номерків, тим більше шансів отримати картину та допомогти знищити ворога. Переможця оголосять через 2 тижні.

Читайте також: Притула продав 10 картин сучасних українських митців, щоб купити «Валькірії» для ЗСУ

«Я рада, що саме таким чином зможу реалізувати свою творчість для потреб ЗСУ», – каже Анастасія.

Художниця розповіла, що створювала картини ще до війни. 

«Зараз замовлення роблять переважно воїни та їхні рідні. Тому картини на воєнну тематику – тепер моя щоденна робота», – додає Анастасія.

Читайте також: Волинянка зібрала в Данії гроші для ЗСУ

Коментар
24/03/2023 Четвер
23.03.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром