В Україні створили найбільше NFT-зображення у світі

08 Червня 2022, 13:21
В Україні створили найбільше NFT-зображення у світі 928
В Україні створили найбільше NFT-зображення у світі

Український EdTech-стартап Кеікі допоміг дітям створити найбільше у світі NFT-зображення, яке планують подарувати Ілону Маску на знак вдячності за підтримку України.

Про це пише The Village Україна.

Проєкт називається The Big Thank You Elon. Найбільше NFT-зображення у світі складається з малюнків 20 дітей-біженців, а його розмір — 30000х30000 пікселів. 

Попередній рекорд установила робота Everydays — The First 5000 Days креатора Beeple, вона мала розміри 21069x21069 пікселів.

Серед сцен, зображених на NFT, — Маск, який передає Starlink вівці на фермі, а також його обличчя у стилі мультсеріалу «Король гори».

Читайте такожВ Україні створили гру, де Ілон Маск б'ється з путіним і кадировим

«27 лютого, через три дні після вторгнення росії в Україну, Маск оголосив, що Starlink активовано в Україні і що термінали прямують до країни. Це сталося на офіційний запит української влади. Starlink дуже допоміг в налагодженні зв'язку в регіонах, постраждалих від війни. Зеленський виразив публічну подяку Маску. Але ми вважаємо, що цього недостатньо, щоб показати нашу українську щедрість та гостинність. Тому ми вирішили зробити найбільший NFT в історії, наповнити його разом з найдобрішими людьми – дітьми, і принести це тепло Ілону Маску», – пишуть в Кеікі.

Читайте також«Харків: розстріляна сюїта»: луцька мисткиня створила відеоколаж для NFT-музею Meta history

Нагадаємо, перший у світі NFT-музей війни зібрав понад 600 тисяч доларів на підтримку УкраїниМетою NFT-музею є розповсюдження правдивої інформації серед світової діджітал-спільноти та зібрати кошти на підтримку України. Експонати відображають воєнні події, пережиті українцями — від початку російського вторгнення і до моменту нашої перемоги.  

Костя, 5 років
Костя, 5 років

Сашко, 6 років
Сашко, 6 років

Коментар
Код блоку:
17/08/2022 Вівторок
16.08.2022