В Україні створили онлайн-бібліотеку обкладинок світових ЗМІ про російсько-українську війну

31 Травня 2022, 14:27
Створили онлайн-бібліотеку обкладинок світових ЗМІ про російсько-українську війну 1028
Створили онлайн-бібліотеку обкладинок світових ЗМІ про російсько-українську війну

Англомовний репозиторій We are Ukraine разом із компанією Looqme створив першу онлайн-бібліотеку обкладинок світових ЗМІ про російську збройну агресію в Україні.

Про це повідомляє пресслужба Європейської Бізнес Асоціації.

Команда почала збирати обкладинки з перших днів російсько-української війни — з 24 лютого 2022 року. Наразі на сайті вже є понад 3 387 обкладинок 141 світових медіа з 39 країн 20 мовами світу.

За посиланням можна знайти добірку обкладинок англійською, французькою, німецькою, іспанською, італійською та іншими мовами, обравши відповідну країну, медіа та проміжок часу.

Як зазначає Європейська Бізнес Асоціація, така бібліотека дозволяє не лише зібрати інформацію для історії, але і вчасно відстежувати частину інформаційних матеріалів, які з’являються у друкованих медіа та присутні на вулицях міст Європи та світу.

Читайте також

Довідково: We are Ukraine — англомовний репозиторій правди про Україну, який містить факти про російсько-українську війну, підтримку світової спільноти, культуру, історію, життєві історії людей, економіку та інші теми.

Проєкт запустили 3 березня 2022 року як реакцію на потребу у збільшенні англомовної інформації та поширенні правди про події, що відбуваються в Україні. Усі матеріали спираються на перевірені першоджерела.

Щоб розповідати світу більше про Україну та закликати до підтримки, команда готує власні матеріали, які активно використовує міжнародна спільнота.

Ініціаторами проєкту є команда консалтингової групи One Philosophy та волонтери за підтримки IT-компанії Empat.

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022