У Луцькому пологовому будинку народила актриса із серіалу «Жіночий лікар»

24 Травня 2022, 17:40
Ангеліна Платко 611
Ангеліна Платко

У Луцькому пологовому будинку народила актриса із серіалу «Жіночий лікар».

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Киянці Ангеліні Платко — 25. Вона професійна акторка, встигла відзнятися у кількох фільмах. В тому числі — на ролі медсестри у серіалі «Жіночий лікар». Втім, найважливіший епізод свого життєвого серіалу жінка відіграла у рідному Луцьку, звідки родом. Тут вона народила донечку, від якої не відходить ні на мить.

Малечу звуть Мія. Проте з’явитися на світ дівчинка могла і за кордоном. Адже на час останнього місяця вагітності сім’я перебувала у польському місті Люблін. Однак коли прийшов час народжувати — обрали Луцьк. Ангеліна каже: міський пологовий має хорошу репутацію та відгуки породіль, а ще – саме тут народжувала її сестра.

Натепер Луцький пологовий будинок у п’ятірці кращих в Україні. Це заклад із чуйним ставленням до пацієнта, фаховим медичним персоналом і оновленою матеріально-технічною базою. Очільник комунального підприємства Сергій Сябрук зазначає: зроблено усе для людей, тому не дивно, що число охочих народжувати саме тут, лише зростає.

Розбудові пологового будинку неабияк сприяє міська влада. Лише за останній час на оновлення клініки з коштів громади було виділено один мільйон гривень. Гроші пішли за закупівлю обладнання. Придбали автоматичний аналізатор метаболічного профілю та транспортний інкубатор, тож допомога породіллям стала ще якіснішою.

З часу російської агресії місцеві спеціалісти надали допомогу майже трьом сотням породіль, 25 з яких були вимушено переміщеними особами. В цілому ж від початку року у стінах Луцького пологового народилося 460 дітей.

 

 

 

 

Коментар
29/06/2022 Середа
29.06.2022
28.06.2022