Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків Наталія Кумановська провела майстер-клас із вибійки

05 Травня 2022, 17:36
Наталія Кумановська / Фото @msumk 794
Наталія Кумановська / Фото @msumk

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у рамках проєкту «Арт-Батальйон» пройшов майстер-клас із вибійки від відомої волинської художниці Наталії Кумановської, уродженки Володимира.

Подія відбулася 4 травня. Про це повідомили на сторінці музею у фейсбуці. 

«Ми відчули себе дизайнерами, що створюють ескізи для тканин, нові тренди сьогодення для провідних будинків моди; і водночас продовжувачами традицій наших славних предків!»

«Адже ВИБІЙКА — декоративне мистецтво друку на полотні візерунків та орнаментів за допомогою кліше, знане з давніх часів (початок н.е.) і поширене у Київській Русі, що залишається популярним, актуальним, сучасним і в наші дні!» — Леся Корсак.

«P. S. Вдячні відомій волинській художниці Наталії Кумановській за навчання, щирі емоції та можливість дотику до вічного!» — прокоментувала Леся Корсак, керівна партнерка МСУМКу.

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена Бурдаш. Приєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею

«Музей Сучасного Українського Мистецтва Корсаків став храмом мистецтва і добродійства! Народні митці, письменники, громадські організації, учасники творчих колективів і діти, які своєю участю прикрашають заходи піснями, віршами і музичними творами», — поділився враженнями про проєкт митець Олександр Жаловага.

Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон

У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк, пісняркою Ніною Ігнатовою, художницею Анастасією Малімон, живописицею Наталією Кумановською, поеткою Тетяною Регешук, пісняркою Марією Дорощук, колективом мистецького об‘єднання «Драбина», митцями Олександром Жаловагою та Денисом ТимошенкомДмитром Гілітухою, який організував китайську чайну церемонію, співачкою Інною Шковелюк, артистами театру-студії «Коло Лесі», художником Олександром Опарієм, поеткою Тетяною Власовою, актором Вадимом Хаїнським, музикантом Богданом Гембіком, учасниками волонтерського об‘єднання творчої молоді «Обійми та заспівай», учасниками онлайн-марафону української поезії «Крилом будь», народною майстринею Галиною Долговою, учасниками мистецького проєкту «Співай: своє», художницею Ольгою Навротюк, мисткинею Катериною Цихоцькою, громадською організацію «ФРІ Луцьк», яка провела літературне дійство «Пиши», співачкою Вірою Дудою, поеткою Галиною ЯструбецькоюКатериною Михалюк, яка провела майстер-клас з писанкарства, гончарем Миколою Шавулою.

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Фото @msumk
Фото @msumk

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ. Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина. 

Коментар
Код блоку:
29/09/2022 Четвер
29.09.2022
28.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром