Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків виступила криворізька співачка Віра Дуда

28 Квітня 2022, 18:00
Віра Дуда та Леся Корсак 826
Віра Дуда та Леся Корсак

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків виступила криворізька співачка Віра Дуда.

Про це повідомили на сторінці музею у фейсбуці. Подія відбулася 27 квітня.

«Талановита, гарна і дуже світла співачка із таким надихаючим іменем — ВІРА — полонила професійним виконанням світових популярних англомовних хітів!

Та найбільше брала за душу не її досконала англійська, а щира чиста Українська Мова! Рідне Слово, почуте з уст людини, що все життя провела у російськомовному середовищі, — вартує дорогого!!!
А ще все це було підкріплено Глибокою Думкою щодо кожного обраного твору, намаганням донести до глядача істинний зміст улюбленої пісні!
P.S. Я ніколи не була в Кривому Розі. Але, дякуючи Нашому Президенту та Вірі Дуді, це місто стало близьким і рідним!

Кривий Ріг — Вам є Ким пишатись!!!» — прокоментувала Леся Корсак, керівна партнерка МСУМКу.

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена Бурдаш. Приєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею

Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон

У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк, пісняркою Ніною Ігнатовою, художницею Анастасією Малімон, живописицею Наталією Кумановською, поеткою Тетяною Регешук, пісняркою Марією Дорощук, колективом мистецького об‘єднання «Драбина», митцями Олександром Жаловагою та Денисом ТимошенкомДмитром Гілітухою, який організував китайську чайну церемонію, співачкою Інною Шковелюкартистами театру-студії «Коло Лесі», художником Олександром Опарієм, поеткою Тетяною Власовоюз актором Вадимом Хаїнським, з музикантом Богданом Гембіком, з учасниками волонтерського об‘єднання творчої молоді «Обійми та заспівай», учасниками онлайн-марафону української поезії «Крилом будь», народною майстринею Галиною Долговою, учасниками мистецького проєкту «Співай: своє», гончарем Миколою Шавулою, художницею Ольгою Навротюк, мисткинею Катериною Цихоцькоюгромадською організацію «ФРІ Луцьк», яка провела літературне дійство «Пиши».

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ. Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина. 

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022