Олександр Положинський шукає відео з життя жінок для нового кліпу

27 Квітня 2022, 16:45
Олександр Положинський 1533
Олександр Положинський

Український музикант з Луцька Олександр Положинський, ексфронтмен гурту «Тартак», запрошує дівчат до творення музичного кліпу на нову пісню.

Про це він повідомив на своїй сторінці у фейсбуці. 

«Дівчата наші милі, дорогі наші, прекрасні! Маю до вас одне прохання! Знаю, що вам зараз нелегко, знаю, що болісно, знаю, що викинуло вас зі звичного життя й розкидало по світу. Взимку ми з Roman Soroka і Вадим Захарченко записали гарну пісню. Сумну пісню. Але гарну. Vetra Varvara збирався зняти відео. Варвара Шевчук перед тим зробила гарну фотосесію — це фото з неї. Готувалися. Переносили. І вже ось-ось мали знімати. Але всі плани нам Х*йло поламало. Тепер вже і сюжет, який ми вигадали, неактуальний, і актори задіяні в зовсім інших справах. Та й сама пісня набула геть інакшого відтінку тепер», — йдеться в повідомленні.

«Тож хочу, дівчата, зробити відео з вами. Тому прошу: будь ласка, зафільмуйте себе, гарних, чи хтось хай вас зафільмує — у вашому теперішньому житті, в нових життєвих локаціях. Буквально кілька секунд вашого нового життя в новому місці. А Barabas Karabas потім все це гарно змонтує в одне музичне відео», — пише Олександр Положинський.

Зняти треба горизонтальною камерою і надіслати в хорошій якості на адресу [email protected]

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром