Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків пройшло літературне дійство «Пиши»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбулося літературне дійство «Пиши».
Про це повідомили на сторінці музею у фейсбуці.
«Так навчали ПИСАТИ (ТВОРИТИ) у переддень Великодня!!! Істинні сміливці Духу та Слова, що прийняли бій, вступивши до «Арт-Батальйону»!» — прокоментувала Леся Корсак, керівна партнерка МСУМКу.
Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена Бурдаш. Приєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.
Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею.
Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон
У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк, пісняркою Ніною Ігнатовою, художницею Анастасією Малімон, живописицею Наталією Кумановською, поеткою Тетяною Регешук, пісняркою Марією Дорощук, колективом мистецького об‘єднання «Драбина», митцями Олександром Жаловагою та Денисом Тимошенком, Дмитром Гілітухою, який організував китайську чайну церемонію, співачкою Інною Шковелюк, артистами театру-студії «Коло Лесі», художником Олександром Опарієм, поеткою Тетяною Власовою, з актором Вадимом Хаїнським, з музикантом Богданом Гембіком, з учасниками волонтерського об‘єднання творчої молоді «Обійми та заспівай», учасниками онлайн-марафону української поезії «Крилом будь», народною майстринею Галиною Долговою, учасниками мистецького проєкту «Співай: своє», гончарем Миколою Шавулою, художницею Ольгою Навротюк, мисткинею Катериною Цихоцькою.
Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.
Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина.
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром