Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків провели майстер-клас із гончарства

19 Квітня 2022, 17:39
Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків провели майстер-клас із гончарства 1023
Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків провели майстер-клас із гончарства

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у рамках проєкту «Арт-Батальйон» пройшов майстер-клас із гончарства від Миколи Шавули та Олександра Жаловаги.

Про це повідомили на сторінці музею у фейсбуці.

«За ці кілька годин ми закохались у глину (таку живу, ніжну, заспокійливу, справжню, рідну…); отримали море інформації про її види та різноманітні техніки виготовлення української автентичної кераміки; побороли нерішучість та страхи перед гончарним колом; а ще, звичайно ж, був драйв, креатив, шалені позитивні емоції!!!» — прокоментувала Леся Корсак, керівна партнерка МСУМКу.

«P.S. За безмежне терпіння Вчителя і професіоналізм Майстра із гончарства — велика вдячність Миколі Шавулі!!!» — Леся Корсак.

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена БурдашПриєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею

Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон

У Музеї Корсаків уже відбулися зустрічі із письменником Миколою Мартинюком, співачкою Галиною Конах, письменницею Ольгою Ляснюк, пісняркою Ніною Ігнатовою, художницею Анастасією Малімон, живописицею Наталією Кумановською, поеткою Тетяною Регешук, пісняркою Марією Дорощук, колективом мистецького об‘єднання «Драбина», митцями Олександром Жаловагою та Денисом ТимошенкомДмитром Гілітухою, який організував китайську чайну церемонію, співачкою Інною Шковелюкартистами театру-студії «Коло Лесі», художником Олександром Опарієм, поеткою Тетяною ВласовоюОлександром Жаловагою, який провів майстер-клас з гончарства, з актором Вадимом Хаїнським, з музикантом Богданом Гембіком, з учасниками волонтерського об‘єднання творчої молоді «Обійми та заспівай», учасниками онлайн-марафону української поезії «Крилом будь», народною майстринею Галиною Долговою, учасниками мистецького проєкту «Співай: своє».

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто  Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина. 

Коментар
Код блоку:
02/02/2023 Четвер
02.02.2023
01.02.2023