Арт-Батальйон: у Музеї Корсаків проведуть тренінг з акторської майстерності

12 Квітня 2022, 09:30
Вадим Хаїнський АНОНС 500
Вадим Хаїнський
В Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків відбудеться гру-тренінг з акторської майстерності «Спонтанність це ресурс!».
 
Захід проведе Вадим Хаїнський, керівник зразкової театральної студії «БЕШКЕТники» Палацу культури міста Луцька та актор театру «ГаРмИдЕр» 12 квітня о 15:00. Про це повідомили на сторінці музею в фейсбуці.
 
«Спонтанність – це радість, це гра, це любов, творчість, натхнення, це передчуття і хвилююча невизначеність. Спонтанність відкриває здатність людини бути самим собою, відчувати себе в контакті з самим собою, проявляти себе природно в різних життєвих ситуаціях. Будемо прокачувати, тренувати свій внутрішній ресурс – спонтанність!», – анонсують організатори.
 
Вхід вільний. Місце проведення: «Адреналін Сіті» (місто Луцьк, вул. Карбишева, 1).
 

Нагадаємо, що в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків щодня проходять творчі зустрічі в рамках проєкту «Арт-Батальйон». Розпочала мистецький марафон мисткиня Олена БурдашПриєднатися до марафону можуть усі творчі особистості, яким є що сказати мовою мистецтва.

Слідкуйте за анонсами на нашому сайті та на сторінці музею

Читайте також: З мистецтвом до перемоги: як у Музеї Сучасного Українського Мистецтва Корсаків організували арт-батальйон

Про проєкт: Музей сучасного українського мистецтва Корсаків формує «Арт-батальйон» та започатковує мистецький марафон, який триватиме аж до нашої ПЕРЕМОГИ.

Відомо, що, окрім пізнавальної, естетичної, комунікативної та інших функцій, мистецтво має ще і компенсаторні та психотерапевтичні властивості, які поповнюють нестачу сил людини, дозволяють краще адаптуватися до складних умов навколишнього середовища та втішають. Тому МСУМК започатковує проєкт, який передбачає щоденні концерти, літературні зустрічі, вистави, перформанси, майстер-класи тощо.

Запрошуємо до лав «Арт-батальйону» музикантів, художників, поетів, філософів, літераторів та кожну творчу особистість, яким є що сказати мовою мистецтва.

А всі жителі та гості міста можуть стати як глядачами, так і учасниками цього проєкту. Також ми переконанні, що, відвідуючи мистецькі заходи, ви можете не тільки розвинути свій естетичний інтелект, здобути новий досвід та сублімувати негативні емоції, а й відволіктися від проблем сьогодення і поповнити свої сили.

Запрошуємо щодня із 15:00 до 17:00 у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків, місто  Луцьк, Карбишева, 1.

Керівниця проєкту — Анастасія Семенишина.

Коментар
Код блоку:
18/08/2022 Четвер
18.08.2022
17.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром