Які заклади культури на Львівщині запрацюють з 1 квітня

02 Квітня 2022, 14:43
Які заклади культури Львівщини запрацюють з 1 квітня 736
Які заклади культури Львівщини запрацюють з 1 квітня

Заклади культури на Львівщині з 1 квітня поступово повертаються до звичного, на скільки це можливо в умовах війни, ритму роботи.

Про це повідомляє Львівський портал, посилаючись на повідомлення від пресслужби Львівської обласної військової адміністрації.

З першого квітня на Львівщині розширять формат роботи театрально-концертні установи, музеї та заповідники. Зокрема, Львівська національна опера, Львівський національний театр імені М. Заньковецької, Львівська національна філармонія імені М. Скорика, Львівський театр ляльок, Театр імені Ю. Дрогобича.

Продовжують приймати відвідувачів і Державні історико-культурні заповідники «Тустань» та «Нагуєвичі», а також скансен Музей народної архітектури та побуту у Львові імені К. Шептицького.

Напередодні вже відновили прийом відвідувачів і відділи Львівської національної галереї мистецтв імені Б. Возницького музеї-заповідники «Підгорецький замок», «Жовківський замок», та «П’ятничанська вежа».

Команда Львівського музею історії релігії регулярно організовує тематичні екскурсії про релігійне життя Львова, екскурсії підземеллями музею та розважально-пізнавальні квести для дітей вимушено переселених осіб.

У департаменті з питань культури, національностей та релігій ЛОВА зазначають, що ті заклади культури, де тимчасово проживають переселенці, також частково відновлюють роботу. Наприклад, у Львівському театрі ляльок та у Театрі імені Ю. Дрогобича окремі кімнати виділили для внутрішньо переміщених осіб, а в інших приміщеннях ставлять вистави.

Читайте також:

Допомога Україні: картину художниці зі Львова продали на аукціоні за $45 тисяч

Коментар
02/12/2023 Субота
02.12.2023
01.12.2023
30.11.2023