Емма Томпсон прочитала поезію Шевченка на акції з підтримки України

30 Березня 2022, 09:45
Емма Томпсон прочитала поезію Шевченка на акції з підтримки України 1131
Емма Томпсон прочитала поезію Шевченка на акції з підтримки України

Акторка, володарка двох премій «Оскар» Емма Томпсон прочитала поезію Тараса Шевченка під час антивоєнній демонстрації на підтримку України, яка протистоїть російській агресії.

Про це повідомило Суспільне Культура.

Томпсон із прапором України на плечах зачитала англійською вірш Шевченка «Сонце заходить, гори чорніють...» — на екрані позаду неї текст переклали мовою жестів.

«Мені хотілося б, щоб уряд зробив більше для біженців. Це не так складно. А от візовий процес для українських біженців складний та повільний. А ці люди у критичній ситуації», —  розповіла акторка.

Емма Томпсон наразі очолює Комітет, що опікується біженцями та активно виступає за спрощення оформлення візи для українців. За її словами, наразі британська влада отримала близько 25 тисяч заявок від українців, з яких задовольнила тільки тисячу.

Читайте також:

Під час демонстрації також виступив мер Лондона Садік Хан. Він заявив, що Лондон стоїть пліч-о-пліч з Україною у цей темний час і пообіцяв виділити один мільйон фунтів для підтримки українських біженців, що прибувають до столиці Великобританії.

Коментар
Код блоку:
29/09/2022 Четвер
29.09.2022
28.09.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром