Це не українські міста окуповані, це російські війська оточені в наших містах! - Андрій Любка

06 Березня 2022, 10:39
Андрій Любка 978
Андрій Любка

Про гордість за героїчне цивільне населення, яке боронить свої міста від окупантів.

Пише Андрій Любка на своїй сторінці в фейсбуці.

Подаємо текст без змін:

«Люди в Херсоні та інших захоплених містах зараз здійснюють справжній подвиг. Вони надають силу й натхнення всій Україні. Бо показують, що ці міста неможливо окупувати: російські війська заїхали туди, але просто як таксисти, транзитом до пекла, і ніхто їх там не чекає.

Ці міста залишаються українськими навіть під дулами окупантів. Це неймовірної потужності посил всій Україні, всім людям у містах під обстрілами й під поки що мирним небом, всім нашим воїнам.

Я пам'ятаю огидне, аж липке, відчуття зради, коли в 2014 році міські ради переходили на сторону окупанта. Після нього опускалися руки й охоплювала зневіра.

Тепер я відкрив нове відчуття - гордості не тільки за наших воїнів, а й за героїчне цивільне населення. Завдяки чіткій і мужній позиції цих людей вся Україна надихається на подальшу боротьбу.

І повірте, ці мітинги важливі не тільки для стрімів: після такого в окупантів тремтять коліна. Бо вони знають, що кожен цивільний будь-якої секунди здасть їх позиції ЗСУ, кине коктейль Молотова, вистрелить з укриття. Це не українські міста окуповані, це російські війська оточені в наших містах! Там вони й загинуть».

Читайте також: «Ожили наші найглибші архетипи», – Андрій Любка

Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022