Yakaboo зупиняє співробітництво з будь-якими російськими видавництвами

28 Лютого 2022, 23:44
Yakaboo 665
Yakaboo

Книжкова мережа Yakaboo зупиняє співробітництво з будь-якими російськими видавництвами та компаніями. 

Про це йдеться в офіційному телеграм-каналові книжкової мережі.

«Yakaboo зупиняє співробітництво з будь-якими російськими компаніями, видавництвами тощо. Менеджери Yakaboo, які мають доступ до комп’ютерів, вилучають видання країни-агресора з нашого сайту», — повідомили в Yakaboo.

Окрім того, мережа спрямовує 3 мільйони гривень на підтримку Збройних Сил України, фонду «Повернись живим» та на цільові програми тероборони. 

У заяві зазначили, що кошти за скасованими замовленнями по програмі «єПідтримка» оперативно повернуть, щоби надати можливість переслати їх на потреби української армії.

«Перемога України, мир та свобода у нашій державі — це єдине, що сьогодні має значення для кожного українця!», —  наголосили в повідомленні.

Як повідомлялося, в Україні закликали книгарні припинити продаж російських видань і видань російською мовою. Зверталися зокрема і до Yakaboo.

Як відомо, у 2019 році виник скандал через пропагандистський роман, що був у каталозі книгарні Yakaboo. Також мережі регулярно відмовляли у ввезенні російських книжок, що містять ознаки пропаганди держави-агресора.

Читайте також: Культурний фронт: у Бельгії відбулися покази українських фільмів

Коментар
Код блоку:
09/08/2022 Вівторок
09.08.2022
08.08.2022
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром