Суспільне просить Kalush Orchestra поїхати на Євробачення

17 Лютого 2022, 14:03
Kalush Orchestra 421
Kalush Orchestra

На позачерговому засіданні Організаційного комітету Національного відбору на участь у Євробаченні-2022 17 лютого ухвалили рішення звернутися до гурту Kalush Orchestra з пропозицією представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі у Турині.

Про це пише Суспільне.

Гурт Kalush Orchestra посів друге місце у фіналі та отримав 14 балів загалом, з них максимальні 8 балів від глядачів та 6 балів від суддів.

Згідно з пунктом 3.4 Правил у випадку припинення Суспільним участі у Відборі учасника, який визначений / оголошений переможцем Відбору, Суспільне має право прийняти рішення про визначення представника від України на конкурсі з-поміж інших фіналістів.

Для мовника важливо зберегти довіру глядачів до пісенного конкурсу, тому Суспільне пропонує гурту, який посів друге місце у фіналі та отримав найбільшу підтримку глядачів, представити Україну на Євробаченні-2022, керуючись принципом дотримання рейтингової таблиці фіналістів Національного відбору.

Нагадаємо, у середу, 16 лютого, Оргкомітет ухвалив рішення про припинення участі у Відборі Alina Pash. 

Читайте також: Аліна Паш не сама знялась з конкурсу Євробачення

Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico за участі 41 країни спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі – 14 травня. 

Читайте також: Kalush Orchestra заявили про фальсифікацію результатів Нацвідбору Євробачення-2022

Коментар
Код блоку:
07/12/2022 Середа
07.12.2022