Рок-гурт з Рівного став призером «The Best Ukrainian Metal Act»

24 Січня 2022, 13:39
Rabbit Leader 385
Rabbit Leader

У Києві нагородили гурти, номіновані на звання найкращих у 2021 році за версією «The Best Ukrainian Metal Act». 

Друге місце зайняв рок-колектив Rabbit Leader з Рівного. Про це пише Суспільне.

Rabbit Leader сформували у 2019 році. Вокалістка гурту – Олександра Кремінська, барабанщик – її брат Сергій Мирончук. Гітарист – Дмитро Хитрий, басист – Володимир Панасюк.

«Ми знаємо один одного дуже давно, понад десять років. До цього грали у інших гуртах, але товаришували. Наразі працюємо над новим альбомом, попередній вийшов у 2020 році», – розповів гітарист Дмитро Хитрий.

І уточнив, що реліз нового альбому, назву якого поки не розголошують, запланували на весну 2022 року.

Загалом у скарбничці гурту такі композиції як «Slowest Fall», «Dancing On The Ball Of Indifference», «Drowning In Your Insincerity» та інші.

Премію The Best Ukrainian Metal Act провели 22 січня. Гурт отримав друге місце за результатами голосування глядачів концерту.

«Нас запросили до нашого подиву на такий двіж – щорічну премію, яка проходить з 2013 року. Дійство відбувається у Києві і має три номінації: найкращий гурт, найкращий кліп і найкращий альбом. Ми зіграли там наживо ще з шістьма гуртами», – розповів Дмитро Хитрий.

Найкращі гурти обирали слухачі, які прийшли на концерт, зазначив Дмитро Хитрий. На вході їм видавали спеціальні бланки для голосування, їх кидали в урну, згодом підраховували. Перше місце за кількістю голосів отримав вінницький гурт Sick Solution, третє – гурт зі столиці Velja.

За словами Дмитра Хитрого, музиканти не очікували, що увійдуть до трійки кращих рок-гуртів. З концерту вони поїхали ще до оголошення результатів голосування.

«Все дуже класно, ми задоволені. Зустріли багато людей, яких ми вже знали, багато з ким познайомились. Ми навіть не очікували, що «візьмемо» друге місце – вже виїхали в Рівне і заїхали на заправку випити кави, як у мене почав розриватися телефон – всі почали писати, що ми взяли друге місце», – розповів музикант.

Гітарист запевнив: їхали до столиці, аби просто виступити на одній сцені з іншими та здобути новий досвід. На його думку, усі гурти були достойними стати переможцями.

ДовідковоЩорічну премію «The Best Ukrainian Metal Act» проводять з 2013 року, у 2015 році переможців почали нагороджувати авторськими статуетками у вигляді зірки. 

Переможцями премії з 2013 року були гурти двічі Jinjer та Morphine Suffering, по разу Space Of Variations, Velikhan, Motanka та Ignea.

Коментар
16/05/2022 Понеділок
16.05.2022