У ківерцівській гімназії відзначили переможців позашкільної діяльності

23 Січня 2022, 13:58
Нагородження / Фото ілюстративне 507
Нагородження / Фото ілюстративне

У НВК «Ківерцівська ЗОШ І ступеня – гімназія» відбулася лінійка з нагоди нагородження учнів. За підсумками І семестру ці гімназисти здобули призові місця у різних конкурсах, фестивалях та змаганнях.

Нагородження відбулося 18 січня. Про це інформує пресслужба школи.

Серед музичних, хореографічних, художніх та технічних досягнень відзначили таких гімназистів:

• Злата Кадик (учениця 4 класу, вихованка музичної школи 2 рік навчання класу віолончель) зайняла III місце у 5 міському відкритому конкурсі юних інструменталістів «Музиченьки» та II місце у музичному конкурсі «Симфонія Різдва»;
  • Дарина Артемюк (учениця 4 класу) зайняла II місце у Всеукраїнському конкурсі «Поділись добром» у номінації вокал, разом з тим Дарина займається ще й дзюдо, і на відкритому фестивалі із цього виду спорту посіла 5 місце;
  • Мілена Жадан (учениця 2-Б класу) зайняла І місце на вокальному конкурсі у Харкові, лауреат І ступеня з танців, лауреат І ступеня конкурсу малюнків, що відбувався у Києві;
  • Домініка Чиж (учениця 4 класу) – учасниця зразкового хореографічного ансамблю «Мрія», який цьогоріч нагородили дипломом лауреата І ступеня;
  • Данило Супрунюк (учень 8-Б класу, вихованець музичної школи, гра на гітарі) брав участь у музичному конкурсі «Різдвяний фестиваль» і зайняв І місце;
  • Анастасія Сачанюк (учениця 10-А класу) – переможець мистецького конкурсу «Поділись добром» у складі вокального ансамблю «Співаночка»;
  • Вікторія Луценко (учениця 11-Б класу) – переможець мистецького конкурсу «Поділись добром» в номінації вокал;
  • Юлія Гордійчук (учениця, 8-А класу, вихованка центру позашкільної освіти) брала участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Птах року» в номінації малюнок (ІІІ місце); Всеукраїнський конкурс «Знай, люби свій край» в номінації вишивка (І місце); Обласний конкурс малюнку на асфальті «Україна – це ми» (ІІ місце);
  • Маргарита Ярмолюк (учениця 6-А класу, вихованка центру позашкільної освіти) – переможець мистецького конкурсу «Поділись добром» в номінації технічне моделювання;
  • Ангеліна Гронц – переможець Всеукраїнського конкурсу малюнків «Франковий мотив».

Серед спортсменів відзначилися:

• Андрій Патрай (учень 3-А класу, вихованець секції кіокушинкай карате) цьогоріч здобув оранжевий пояс;
  • Станіслав Ющук (учень 7-Б класу, вихованець Ківерцівської ДЮСШ) зайняв І місце на дистанції 300 метрів у Відкритому чемпіонаті Рівненської області з легкої атлетики.
  • Ангеліна Катеринчик (учениця 7-Б класу, вихованка Ківерцівської ДЮСШ) – ІІ місце у відкритому чемпіонаті області з дзюдо;
  • Анна Медведюк (учениця 8-Б класу, вихованка Ківерцівської ДЮСШ) – ІІІ місце у відкритому чемпіонаті області з дзюдо.
  • Андрій Дідух (учень 8-А класу, вихованець Ківерцівської ДЮСШ) – І місце у турнірі з боксу «Кубок Любарта»;
  • Денис Сурговський (учень 8-А класу, вихованець Ківерцівської ДЮСШ) – ІІ місце у турнірі з боксу «Кубок Любарта»;
  • у складі збірної Волині Василь Дехтяренко (42 кілограми) учень 7-А класу зайняв ІІ місце у Міжнародному турнірі з боксу у Польщі та І місце у відкритому чемпіонаті Шепетівської КДЮСШ;
  • у відкритому обласному турнірі з боксу І місце зайняли: Антон Кльоз (11-А клас), Василь Дегтяренко (7-А клас), Назар Дідух (5-А клас), Андрій Дідух (8-А клас), Денис Сурговський (8-А клас) зайняв ІІ місце;

Одним із найпопулярніших видів спорту в гімназії є футбол. За підсумками міського турніру з мініфутболу «Сніжинка – 2022» серед учнів шкіл міста Ківерці команда НВК «Ківерцівська ЗОШ І ступеня – гімназія» виборола кубок переможців.