У Ковелі відбувся концерт до Дня Соборності України

22 Січня 2022, 14:59
У Ковелі відбувся концерт до Дня Соборності України 300
У Ковелі відбувся концерт до Дня Соборності України

У Ковелі відбулись урочистості з нагоди Дня Соборності України.

Про це інформують на сайті Ковельської міської ради.

22 січня — День Соборності України. З цієї нагоди міський голова Ігор Чайка та секретар міської ради Оксана Багнова разом з керівниками Ковельського району поклали квіти до стели на честь земляків – загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні і пам’ятника борцям за волю України.

У Народному домі «Просвіта» відбулись урочистості, в яких взяли участь представники міської та районної влади, громадських організацій, установ та підприємств.

Мистецьку програму розпочала ведуча заходу Наталія Гончар віршем «Дихай вільно, моя Україно!». А далі прозвучала композиція «Київська Русь», яку виконала Руслана Шацька у супроводі танцювального ансамблю «Дзвіночок». 

Слова цих творів підкреслили велич, волелюбний дух, прагнення нашого народу до єднання і порозуміння. 

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто поліг за незалежність і територіальну цілісність держави. 

«22 січня січня ми відзначаємо – День Соборності України. Саме цього дня понад століття тому відбулось єднання українців в соборну Українську державу. Та лише 24 серпня 1991 року ми здобули незалежність. Упродовж 30 років наша держава доводить своє право бути! Бути собою і бути частиною європейської родини. Через революції, майдани, війну на Сході», – сказав під час промови міський голова Ігор Чайка.

Ігор Чайка наголосив на тому, що кожен на своєму місці має максимально працювати над зміцненням країни. 

«Бажаю більше цінувати наш дім, більше гуртуватися довкола всього, що для нас — Україна», – сказав він.

Слово мали і голова районної державної адміністрації Ольга Черен та голова районної ради В’ячеслав Шворак.

На сцені виступили кращі колективи міста – вокальний ансамбль «Колорит», тріо у складі Поліни Панюс, Жанни Будкової та Світлани Осокіної, ансамбль «Награш», народний аматорський хор «Вишиванка», клуб бального танцю «Модерн», дитяча студія народного танцю «Дзвіночок», народний художній хореографічний колектив «Барвінок», танцювальна група ансамблю «Лісова пісня», солісти Ольга Балюк, Роман Морозов, Анастасія Смаль. А також у концертній програмі взяв участь хор церкви Преображення Господнього.

Читайте також: У Ківерцях відбулися заходи до Дня Соборності України

 
Коментар
16/05/2022 Понеділок
16.05.2022