У Маневичах відбувся щорічний різдвяний благодійний марафон

16 Січня 2022, 15:00
У Маневичах відбувся щорічний різдвяний благодійний марафон 584
У Маневичах відбувся щорічний різдвяний благодійний марафон

У Маневичах провели різдвяний благодійний марафон «Бог багатий милосердям».

14 січня у приміщенні Центру культури та дозвілля Маневицької селищної ради відбувся мистецький захід, початок якого благословили представники церковних громад Маневиччини. Про це повідомили у Маневицькій селищній раді.

До присутніх зі словами вітань з нагоди різдвяних свят звернувся голова громади Олександр Гаврилюк, який щиро подякував кожному хто долучився до проведення такої хорошої справи, адже всі зібрані кошти під час марафону буде передано дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

У благодійному концерті взяли участь: інструментальне тріо та молодіжний хор Храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії разом з настоятелем – протоієреєм Михайлом Мельничуком, хор Храму на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» разом з настоятелем Тарасієм Огородником, хор Свято-Воскресенського Храму з настоятелем Сергієм Шемчуком, пастор  релігійної громади Церкви християн віри євангельської п’ятидесятників «Вефіль» Анатолій Тарасюк та його родина, син та внуки Арсен і Аделіна, фольклорний колектив «Дивоцвіт», вокальний ансамбль  «Тандем», артисти Людмила Синютіна, Олег Горайчук, Борис Сачук і талановиті юні виконавці Юлія Покидюк, Софія Федорович і Рузана Федорко.

Присутні у залі глядачі понад дві години насолоджувалися різдвяними піснеспівами і мелодійними колядками та мали змогу долучитися до благодійної акції, проявивши милосердя, любов і доброту. Всього під час марафону зібрали 11,7 тисяч гривень.

Коментар
16/05/2022 Понеділок
16.05.2022