Фільм «Чому я живий» визнали найкращим на двох міжнародних кінофестивалях

07 Грудня 2021, 10:11
Фото з презентації фільму «Чому я живий» у Луцьку 283
Фото з презентації фільму «Чому я живий» у Луцьку

Картину «Чому я живий» Віллена Новака визнано найкращим повнометражним фільмом листопада 2021 року на двох міжнародних конкурсах кінофестивалів Future of Film Awards та Europe Film Festival.

Про це Район.Культура стало відомо у пресслужбі Держкіно. 

Europe Film Festival у Великобританії (EFFUK) – це щомісячний конкурс і щорічний онлайн-кінофестиваль, який базується в Лондоні. Його мета – згуртувати талановитих митців усього світу та дати їм можливість демонструвати свої роботи світові.

Future of Film Awards – це платформа для кіномитців і фестиваль, що базується в Північній Македонії. Future of Film Awards відкриває можливості для талановитих режисерів, продюсерів, сценаристів, акторів та членів знімальних груп із усього світу, і дає змогу показати свої роботи. Щомісяця фестиваль визначає найкращі роботи, а 20 найкращих фільмів сезону змагаються за отримання щорічної премії Future of Film Awards.

Епічна сага «Чому я живий» за мотивами реальних подій, що сталися в середині XX століття, створена Одеською кіностудією за підтримки Держкіно.

Головним героєм трагікомічної історії, що відбувається в Маріуполі, є українсько-єврейська родина, якій довелося пережити окупацію й фашистський терор та зберегти любов і людяність у найтемніші часи.
  • Режисер – Віллен Новак.
  • Оператор-постановник фільму – Данил Дєдков.
  • Художник-постановник – Віктор Фомін.
  • Композитор – Володимир Гронський.
  • Продюсери – Андрій Осіпов та Олена Дементьєва.

У ролях – Віктор Жданов, Роланд Мішко, Анастасія Марків, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Артем Вільбік, Олексій Горбунов, Георгій Делієв, Максим Горай, Олена Рєпіна, Анастасія Борисова та інші.

Читайте також: 

 
 
Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022