У Володимирі військовослужбовців привітали з Днем збройних сил

06 Грудня 2021, 15:45
У Володимирі військовослужбовців привітали з Днем Збройних Сил України 722
У Володимирі військовослужбовців привітали з Днем Збройних Сил України

У Володимирі-Волинському на плацах військових частин 14-ї окремої механізованої бригади князя Романа Великого та 39-го зенітно-ракетного полку відбулися урочисті шикування.

Урочистості відбулися з нагоди Дня збройних сил України та 30-річчя від часу створення Збройних сил України, інформують на офіційній сторінці громади у фейсбуці.

Міський голова разом Ігор Пальонка разом із керівниками району привітали військовослужбовців зі святом та за мужність, високий професіоналізм, вірність присязі, віддане служіння народу України та з нагоди свята – Дня Збройних Сил України вручив подяки та грошові премії кільком десяткам військовослужбовців.

У цей день урочистості також відбулися в об’єднаному районному військовому комісаріаті. Очільник громади привітав працівників комісаріату зі святом і вручив подяки та грошові премії заступнику начальника з тероборони Віктору Зелінському, начальнику відділення рекрутингу та комплектування Валентину Корінєнку та головному спеціалісту відділення рекрутингу та комплектування Павлу Волкову.

Читайте також:  У приставці «Волинський» живе імперська ідеологічна система - київський історик

Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022