Юні лучани писали листа Святому Миколаю

01 Грудня 2021, 10:35
Діти пишуть листи 544
Діти пишуть листи

Управлінням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради влаштували захід, де 20 дітей з сімей, які потребують особливої соціальної підтримки писали листи Святому Миколаю. 

Акцію провели, аби нагадати малюкам, що Святий Миколай надзвичайно добрий та справедливий і пам’ятає про кожну дитину. Про це повідомляють на сайті міської ради.

Діти слухали легенду про Чудотворця, про його життя та добрі справи, писали листа та отримали нагоду проаналізувати власні вчинки, критично оцінити свої досягнення та помилки. Крім того, вони обдумали власні бажання, розставляючи пріоритети. Лист також став чудовим стимулом для творчості, адже чарівну кореспонденцію прикрасили малюнками.

Вразив лист від Іллі:

«Дорогий Святий Миколай! Я дуже радий, що ти прочитаєш мій лист. Протягом всього року я був слухняною дитиною, допомагав мамі прибирати в будинку, завжди складав свої іграшки, старанно вчився. Я знаю, що ти добрий чарівник, тому не відмовиш мені в проханні виконати моє заповітне бажання. Моє бажання – отримати машинку на дистанційному управлінні. Святий Миколай! Виконай, будь ласка, моє заповітне бажання, а я своєю чергою обіцяю тебе не розчаровувати протягом цілого року».

Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022