ГаРмИдЕр покаже в Батумі виставу «МОНОДІЇ в ЧЕРВОНОМУ»

27 Листопада 2021, 12:17
Моноподії в червоному. Фото Романа Домбровського 556
Моноподії в червоному. Фото Романа Домбровського

Театр ГаРмИдЕр  братиме участь у театральному фестивалі в Батумі, де покаже поетично-документальну виставу «МОНОДІЇ в ЧЕРВОНОМУ». 

Показ відбудеться у суботу, 27 листопада, в Малому театрі за адресою: вул. Ахмета Мелашвілі, 32. Про це Район.Культура стало відомо на сторінці театру у фейсбуці. 

В основі вистави — яскраві документальні історії поетів кривавого ХХ століття. Пауль Целан, Зузанна Гінчанка, Лариса Геніюш, Чеслав Мілош та Олена Теліга постають перед глядачем нехрестоматійно-оголеними. Вони радіють, люблять, зраджують, втікають і стрибають з мосту.

Зворушливо-інтимні факти їх біографій та пронизливі вірші поєднуються у динамічних речитативно-пластичних історіях, що лишають по собі болючий червоний слід та бажання знову стати маленькою дитиною, яка кидає камінці на березі річки.

Цю виставу створили у 2017 році лабораторно під час усамітнення творчого колективу в селищі Ворохті, що в українських Карпатах.

«МОНОДІЇ в ЧЕРВОНОМУ» вже побували на фестивалях у Харкові, Києві, Чернівцях, Коломиї, Володимирі-Волинському, білоруському Солігорську.

Сценаристка і режисерка – Руслана Порицька;

Пластиографка – Юлія Варченко;

Ролі виконують:

Зузанна Гінчанка — Юлія Яцун;
Пауль Целан — Дмитро Безвербний;
Олена Теліга — Марія Доманська;
Лариса Геніюш — Наталка Шепель;

Чеслав Мілош — Павло Порицький.

 

 
Коментар
17/01/2022 Понеділок
17.01.2022
16.01.2022