Вистава луцького театру номінована на Всеукраїнську премію

16 Листопада 2021, 18:42
Кострубізми. Кумановський 867
Кострубізми. Кумановський
Театр «ГаРмИдЕр» став фіналістом IV Всеукраїнського театрального фестивалю-премії «ГРА» із мультимедійною виставою «Кострубізми. Кумановський» у номінації «За найкращу пошуково-експериментальну виставу».
 Журналісти Район.Культура дізналися про це на сторінці фестивалю.
Через «оживлення» графіки, перформативні й театральні прийоми, оригінальний звукоряд, синхронізований із відео та дією, режисерка Руслана Порицька відтворила світ сучасного українського художника Миколи Кумановського, який 40 років творив у Луцьку. В основі сценарію — серія його графічних та літературних робіт «Кострубізми», що до того часу не оприлюднювалася і була надана для вистави дружиною художника.
Колектив створив спектакль на міксі жанрів, де присутній живий фізичний театр і де графіка художника анімована на віртуальній сцені. У ньому лише один актор, який взаємодіє з графічними зображеннями анімованих героїв химерного світу художника.
«Кострубізми» Кумановського 25 листопада показуватимуть на сторінці Національної спілки театральних діячів України в ютубі та на сторінках Спілки та Фестивалю «ГРА» у фейсбуці.
Коментар
03/06/2023 Субота
03.06.2023
02.06.2023