стрічка

Помер настоятель парафій сіл Нові Червища та Рудка Червинська

19 Жовтня 2021, 16:17
Олександр Лосєв 681
Олександр Лосєв

Після важкої хвороби на 47 році життя помер настоятель парафій Різдва Йоана Предтечі села Нові Червища та Великомучениці Варвари села Рудка Червинська Камінь-Каширського деканату.

Про це повідомили у Волинській єпархії ПЦУ.

Олександр Лосєв народився в Луцьку 11 грудня 1974 року в сім’ї службовців. Закінчив Волинську духовну семінарію УПЦ Київського патріархату. Співав в архієрейському хорі «Оранта», був чтецем, з 27 вересня 1995 року – дияконом кафедрального собору Святої Трійці. 1 грудня 1996 року митрополит Луцький і Волинський Яків (Панчук) висвятив його в сан пресвітера і направив у ті громади, які духовно окормлював аж до кончини.

Читайте також: Старовинний храм у селі Четвертня береже скарби та історію

Деякий час був камінь-каширським благочинним, нагороджений церковними відзнаками.

«Ось уже понад двадцять років править в церковиці священник Олександр Лосєв, поважають та люблять у селі і його дружину – матінку Галину. Обоє вони віддані служителі храму, щирі патріоти землі, котрої є дітьми, а ще Господь обдарував пару музичним талантом. Натхненно прищеплюють любов до українства, культури, традицій народу, музики Лосєви, як власним дітям, так і тим, хто поруч. Не можна минути увагою й той факт, що отець Олександр відстоював ідеали незалежності на Майдані, був учасником революційних подій», – торік писала газета «Волинь».

Митрополит Михаїл та Волинська духовна консисторія висловлюють співчуття рідним небіжчика, його духовним чадам і просять молитися за упокоєння раба Божого Олександра.

Олександр Лосєв
Олександр Лосєв

Приєднуйтесь до Район.Маневичі у Viber, Telegram канал новин. А також Instagram.

Коментар
30/11/2021 Вівторок
30.11.2021
29.11.2021