стрічка

Презентували пленерні роботи пейзажів Острожчини

13 Жовтня 2021, 16:11
Виставка робіт 588
Виставка робіт

В рамках реалізації проєкту «8 поДІЙ для об‘єднання» в Острозькій громаді відбувся Художній пленер "ОСТРОЖЧИНА ТУРИСТИЧНА", Культурні та креативні індустрії Острозької громади.  Подія проходила впродовж двох днів, 9 - 10 жовтня.

Про це повідомляють організатори проєкту.

Під час пленеру художники з Рівного та Острога зображали природу та історичні пам’ятки сіл Новомалин, Межиріч та Розваж.

На виставці у Культурному барбакані представили понад 60 мальовничих робіт художників, членів громадської організації (ГО) «Колоарт», учнів та викладачів художнього відділення Острозької школи мистецтв.

Проєкт реалізується в рамках конкурсу соціальних ідей у Рівненській області за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні в партнерстві з ГО «Молодіжна Платформа», ВМГО «ФРІ Острог», Відділ культури і туризму виконавчого комітету Острозької міської ради, Острозька Міська Рада, Острозька  школа мистецтв, Громадська організація «Колоарт».

Читайте також: Сто днів для культури: редакція Район.in.ua збирає кошти на новий проєкт

Коментар
16/10/2021 Субота
16.10.2021
15.10.2021