стрічка

«Тартак» на старті слави: Положинський розповів про участь в гурті Зінкевича молодшого

06 Жовтня 2021, 18:16
Сашко Положинський 1331
Сашко Положинський

Сашко Положинський розповів про маловідомі деталі зі свого життя, дещо розсекретив вперше.  

Чому повернувся до рідного міста, чому досі неодружений та не має дітей, як будував свою кар'єру – про це він розповів 6 жовтня у телепередачі ЖВЛ на каналі 1+1.

«Я зараз живу майже пенсійним життям, я мало займаюсь професійною діяльністю, переважно сиджу вдома. І це хатня і навколо хатня робота», – каже Сашко Положинський.

Артист весь час проводить у рідному Луцьку. Він розповів, що повернувся через смерть батька і мешкає з мамою, яка лишилася сама у великому будинку.

«Мені цілком комфортно жити розслабленим життям, нікуди не поспішати і не нести відповідальності за інших людей», – стверджує музикант.

Сашко поділився спогадами своїх молодих років. Розповів, що на 5-му курсі вирішив відкрити власне кафе і в його ідею повірили навіть батьки. Вони позичили йому грошей, які пізніше музикант повернув із відсотками. Тоді він виконав і обіцянку дану батькам – здобути освіту за спеціальністю «Економіка підприємства».

«Ми домовилися, що я батькам приношу диплом і далі я займаюся чим я в житті хочу», – пригадує Сашко Положинський.

Та відразу займатися тим, чим хотілось не вийшло. Тому мама артиста наполягала, щоб він влаштувався на завод за спеціальністю.

«Там була імітація роботи. І я сказав мамі, що немає сенсу цим займатись. Гроші можна заробляти, але я хочу їх заробляти так, щоб мені було цікаво це робити», – каже музикант.

«Я працював на радіо. Наприкінці 1995 року відкрився перший нічний клуб у Луцьку, я там був першим діджеєм», – розповідає співак.

Коли Сашко Положинський дізнався, що в рідному місті відбуватиметься відбір на фестиваль «Червона Рута – 97», він вирішив, що мусить туди потрапити. Музикант не мав колективу, але мав пісні. Тож подав заявку так і вписав двох учасників, хоча домовився лише з одним. 

Тим одним був син народного артиста України Василя Зінкевича, Василь. Хлопець тоді ще вчився в 10 класі школі. Для запису власних пісень потрібні були гроші, тоді Сашко знову попросив грошей у батьків.

«Я тоді позичив у мами 300 доларів на запис пісень», – пригадує музикант.

У відборі колектив здобув беззаперечну перемогу, але знайшлися люди, які не вірили у чесність відбору.  Адже партнером по сцені в Положинського був син визнаного тоді народного артиста, Василя Зінкевича. Та хлопці не зважали на таку критику.

Читайте також: Концерт Зінкевича: як легенду перетворили на ганьбу

«Тартаку» в такому складі все ж не судилося проіснувати довго.

«Фактор перший – Василь Іванович Зінкевич, я не знаю чи це було його особисте рішення, чи йому хтось підказав, але він звернувся до мене з проханням не залучати Василька до участі в «Тартаку», – стверджує Сашко Положинський.

«Червона рута» відмовилась надати хлопцям вже зроблені пісні, і згодом їм вже ніде було виступати.

 

«Був перелік гуртів, які брали участь в фестивалі, що, мовляв, вони пропагують секс, наркотики, насилля. Такий лист написали на ім'я Кучми і нам через це заборонили виступи на концертах», – розповідає музикант.

Все ж не зважаючи на усі перешкоди, гурт «Тартак» став дуже популярним.

 

«Тільки зараз до мене інколи доходить, яка в мене колись була популярність, яку я колись не усвідомлював», – зазначає артист.

Паралельно з «Тартаком» Положинський створив колектив «Був'є», а згодом і «Олів’є». Та 2020 року він шокував прихильників заявою про те, що «Тартак» далі йтиме без нього.

 

«Прийшло відчуття і усвідомлення того, що треба це зробити мені зараз. Фактично рішення прийняте трошки більше, ніж за добу. Я не одразу з цим погодився всередині себе», – ділиться Сашко Положинський.

Учасники гурту вирішили, що колектив продовжить своє існування без легендарного фронтмена і взяли до команди нового вокаліста.

 

«Я дуже тішуся, що «Тартак» вирішив продовжувати. Але, на жаль, з того нового, що представив гурт мені не подобається. Мої особисті прогнози невтішні», – зауважує музикант.


Також Олександр Положинський вперше поділився таємницями особистого життя та розповів, чи є перспективи на любовному «фронті».

Читайте також: У Луцьку проведуть «Файну гутірку» з Олександром Положинським

«В мене були стосунки, які мали шанси перерости в те, що в мене з’явиться родина та діти. Одні стосунки постраждали через мою сценічну діяльність. Там були ревнощі до сцени. Якщо говорити, що жодна жінка в моєму житті не дала мені впевненості в тому, що я її хочу бачити матір’ю своїх дітей, то ні. Я не шкодую про дітей. В принципі я ніколи ще не хотів мати дітей», – відверто ділиться Сашко Положинський.

Щодо перспектив у професійному житті, то музикант не планує зупинятися у творчості. Він не виключає того, що замість сцени обере режисуру кліпів або кіно.

 

«Ті концерти, які зараз є в моєму житті – це відповіді на запрошення. Але такої тяги як колись, зараз я не відчуваю», – каже музикант про нинішню сценічну діяльність.

*

*

*

Якщо вам сподобався цей матеріал – підтримайте Район.Культура довільним внеском на Спільнокошті.

Коментар
30/11/2021 Вівторок
30.11.2021
29.11.2021