У Луцьку з благодійною метою покажуть виставу «Кострубізми. Кумановський»

01 Жовтня 2021, 16:11
Кострубізми. Кумановський АНОНС 1061
Кострубізми. Кумановський

А рамках кампанії зі збору коштів для проєкту «Митці надії» від Музею сучасного українського мистецтва Корсаків театр «ГаРмИдЕр» покаже мультимедійну виставу-перформенс «Кострубізми. Кумановський». 

Вистава відбудеться у суботу, 9 жовтня, у Музеї Корсаків. Про це Район.Культура повідомили організатори. 

Вистава через «оживлення» графіки, перформативні й театральні прийоми, оригінальний звукоряд, синхронізований із відео та дією, відтворила світ сучасного українського художника Миколи Кумановського, який 40 років творив у Луцьку.

В основі сценарію — серія його графічних та літературних робіт «Кострубізми», що до того часу не оприлюднювалася і була надана для вистави Вірою Кумановською, дружиною художника. Колектив створив спектакль на міксі жанрів, де присутній живий фізичний театр і де графіка художника анімована на віртуальній сцені. У ньому лише один актор, який взаємодіє з графічними зображеннями анімованих героїв химерного світу художника.

У рамках проєкту «Митці надії» вже розпочали благодійний збір коштів на платформі «Спільнокошт» для проведення серії майстер-класів для дітей з інвалідністю. Спільнокошт триватиме 100 днів, за цей потрібно зібрати 100 000 гривень. 

«Завдяки цій сумі ми зможемо провести мистецькі майстер-класи для дітей з інвалідністю, що дозволить дітям стати важливою частиною мистецького життя, допоможе соціалізувтися і зробити свій внесок в створенні інклюзивного середовища в музейних інституціях», – розповідають у музеї. 

Щоб долучитися і стати фундатором проекту переходьте за посиланням: https://biggggidea.com/project/mittsi-nadi/.

Деталі на сторінці події у фейсбуці. 
Коментар
Код блоку:
03/10/2022 Понеділок
03.10.2022
02.10.2022