стрічка

У Положеві відзначили День села

17 Вересня 2021, 09:00
У Положеві відзначили День села 578
У Положеві відзначили День села

В селі Положеве відбулося святкування Дня села. Колоритне місцеве свято, започатковане декілька років тому, обєднало в яскравих заходах і молодих, і літніх людей, і численних гостей.

Про це повідомляють у Шацькій селищній раді.

Зі сцени на відкритому майданчику в центрі села присутніх вітали Богдан Тимошук, секретар Шацької селищної ради, староста Олександр Кусько, митрофорний протоієрей Михайло Цвинкилевич, настоятель Свято-Дмитрівського храму ПЦУ села Самійличі, отець Богдан Іващук, настоятель храму Преображення Господнього УГКЦ села Положеве, Валентина Ханзерук, директорка Шацького будинку культури.

Насичену концертну програму з піснями, музичними композиціями та дотепним гумором представили глядачам аматори з села Положеве на чолі з завідувачкою місцевого клубу Людмилою Березовською: фольклорний колектив «Вербиченька», гурт «Мелодія», Анна Іващук, Марія Іващук, дуети у складі Анастасії та Ольги Степанюків, Юлії та Олександри ОмельчуківГалини Степанюк і Галини Яльницької. Оплесками зустрічали і співаків з Шацька: народний ансамбль «Молодички» та Анатолія Павлея, начальника відділу культури управління «Центр розвитку громади».

Цього дня мешканці Положева отримали чудові подарунки в різних номінаціях, мали можливість зробити на пам'ять світлини біля фотозони, придбати лотерейні білети та виграти гарні призи (щасливчикам дісталися праска і два причепи дров), насолодитися смаком страв виїзної кухні. Не сумували й наймолодші жителі села – їх розважали аніматори з шацького святкового агентства «Milky Way».

Як і передбачалося, день села став чудовою нагодою для селян, щоб відпочити від буденних клопотів, розважитися, поспілкуватися з односельцями й отримати заряд гарного настрою.

Коментар
16/10/2021 Субота
16.10.2021
15.10.2021