стрічка

У художній школі Володимира відкрили клас текстилю

03 Вересня 2021, 12:45
У художній школі Володимира відкрили клас текстилю 705
У художній школі Володимира відкрили клас текстилю

Навчальний рік у Володимир-Волинській художній школі розпочався з приємної події – відкриття класу текстилю.

У нововідкритому класі учні зможуть опановувати основи одного з найдавніших ремесел, а також вивчатимуть мистецтво гобелену, стало відомо 1 вересня під час урочистої лінійки у мистецькій школі, йдеться на офіційному сайті громади.

На подвір’ї художньої школи на урочистості з нагоди початку нового навчального року зібрались юні майстри пензля, батьки та викладачі. Привітали учнівський та педагогічний колективи зі святом заступник міського голови Андрій Гудим та секретар міської ради Іван Юхимюк.

Директорка художньої школи Катерина Юрчук подякувала міській владі за підтримку, адже за останній час у навчальному закладі відбулось чимало позитивних змін, зокрема оновлено шкільне подвір’я і продовжуються роботи з облаштування доріжок бруківкою, утеплено цокольне приміщення та уперше розпочато набір діток з 6-річного віку для опанування елементарного рівня мистецької освіти. Цього року навчальні групи у школі переповнені – при нормі 10 учнів на клас, надійшло по 20 та навіть 30 заяв.  

Як зазначила керівниця мистецького закладу, приємно, що цього року 15 учнів школи, котрі, продовжуючи навчатись у художній школі, вступили до фахового педагогічного коледжу на факультет образотворчого мистецтва. Вихованці школи також постійно стають переможцями та лауреатами всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсів. 

Під час урочистої лінійки Катерина Юрчук та Андрій Гудим вручили учням та вчителям кілька десятків нагород.

Щодо відкриття нового класу текстилю, де знаходяться два столітніх ткацьких верстати у робочому стані, а ще старовинні рушники та предмети домашнього вжитку з бабусиних скринь, то Володимир-Волинська дитяча художня школа наразі єдина в області, котра може похвалитись подібним навчальним кабінетом, наголосила Катерина Юрчук. Ткацтву вихованців школи навчатимуть викладачі, котрі мають рівень магістра у цій галузі. 

По закінченню урочистостей учні перших класів та елементарного рівня знайомились зі своїми вчителями та навчальними кабінетами, а вихованці старших класів створювали на імпровізованому пленері галерею картин із зображеннями барвистих квітів, прощаючись тим самим із літніми канікулами. 

Читайте також: У Музеї Корсаків художниця Ґеник представить проєкт «OUTLOOK»

 

Коментар
08/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021