Макс Кідрук вестиме авторське шоу на Українському радіо

27 Серпня 2021, 17:41
Макс Кідрук 2557
Макс Кідрук
Письменник Макс Кідрук вестиме авторське шоу «Теорія Неймовірності» на Українському радіо. 
 
Програма йтиме щодня з 6 вересня, о 7:30 та 16:55. Про це письменник написав на своїй сторінці у фейсбуці. 
 
Планують 70 коротких, на 5-10 хвилин, випусків, які розвінчуватимуть популярні міфи та стереотипи. Записи програм, що вже вийшли, можна буде прослухати на сайті Українського радіо та подкастах Суспільного. Макса Кідрук також обіцяє поширювати їх на своїх сторінках у соцмережах.
 
«Чому "Теорія Неймовірності"? Тому що наука постійно йде проти течії і заперечує усталену думку. Галілей колись виступив проти клерикалів, сказавши, що Земля обертається навколо Сонця, а не навпаки. Дарвін був один проти всіх, коли заявив, що дивовижна складність живого не потребує творця. Ейнштейн узагалі наговорив стільки всього про простір та час, що багатьом досі на голову не налазить. Усі ці ідеї свого часу видавалися божевільними, й потрібна була неабияка хоробрість, щоб відійти від загальноприйнятих переконань і визнати, що правда неймовірніша, ніж будь-хто міг би уявити. Саме тому - "Теорія Неймовірності"», – розповідає Макс Кідрук. 
Мова йтиме про речі, які, на перший погляд, видаються немислимими. Автор говоритиме, наприклад, чому відмова від поліетиленових пакетів, попри весь ажіотаж, ні на що не впливає. Що «Тесла» – це посереднє авто, яке далеко не завжди є екологічнішим за гібридні автівки. Що абсолютна більшість бактерій нешкідливі, а є навіть такі, без чийого заспокійливого впливу на імунітет ми не зможемо жити. А ще – про старіння, ГМО, польоти на Марс і глобальне потепління.
 
Крім того, Макс Кідрук закликає долучатись до творення проєкту та підкидати ідеї для розвінчування міфів. 
 
«З науковими темами я вже визначився, проте проект стосуватиметься не лише науки, але й поп-культури, і тут мені потрібна ваша допомога. В одній із передач я розказую, що не так із маневруванням космічних кораблів у "Зоряних війнах" та "Експансії", й зараз хочу, щоб ви накидали мені щось подібне – фейспалмні ідеї з фільмів та книг, які вас давно бісять, але про які ніхто не говорить. Пишіть у коментарях, які ляпи з популярної культури ви хотіли б, щоби я розглянув. Буду дуже вдячний!» – пише Кідрук. 
Коментар
Код блоку:
05/10/2022 Середа
05.10.2022
04.10.2022
03.10.2022