стрічка

Письменники з Волині та Рівненщини можуть податись на конкурс від BookForum

14 Серпня 2021, 11:57
Best Book Award 375
Best Book Award

Україні стартував масштабний книжковий конкурс Best Book Award 2021 — щорічна головна премія Львівського міжнародного BookForum, якою з 1995 року відзначають найкращі українські книжки.  

Подати книжку на конкурс можна до 30 серпня. Про це інформують організатори. 

Голова Великого журі — Богдан Тихолоз — літературознавець, франкознавець, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, доцент кафедри теорії і практики журналістики ЛНУ ім. І. Франка.

«Уже понад чверть століття конкурс на найкраще українське видання року (віднедавна — Bookforum Best Book Award) не просто визначає лідерів книжкового ринку, а орієнтує читачів та загалом «людей книги» на видання, які мають шанси стати подіями року. Як і кожен конкурс, це насправді не стільки змагання, скільки гра, де є переможці і не буває переможених. А найвищим суддею є не Велике журі, а читач, який любить книжку не тільки до глибини своєї душі, а й до глибини своєї кишені — і проголосує за неї гривнею (або ні)», — підкреслює Богдан Тихолоз. 

Щоби номінувати книжку на цьогорічний конкурс Best Book Award, потрібно заповнити анкету та надіслати до 30 серпня 2021. Усі вимоги та умови доступні за посиланням.

Переможців премії BookForum Best Book Award 2021 оголосять під час церемонії нагородження 16 вересня на Львівському міжнародному 28 BookForum. 

Коментар
26/10/2021 Понеділок
25.10.2021
24.10.2021