стрічка

У Луцьку відбудеться перший лекторій для вчителів з експертами з урбаністики

12 Серпня 2021, 13:52
Лекторій. Фото ілюстративне 402
Лекторій. Фото ілюстративне

У Луцьку відбудеться лекторій для педагогів міста у партнерстві з Музеєм сучасного українського мистецтва Корсаків за участі Ірини Озимок, представників школи урбаністики CANactions, засновниці «Україна без сміття» Євгенії Аратовської, представників громадського молодіжного активу Житомира та Луцька. 

Луцьк стане першим містом в Україні, де пройде лекторій для вчителів за участі широкої панелі експертів з урбаністики за сторінками дитячої книги. Про це інформує пресслужба міськради.

Луцьк стане першим містом, в якому дитяча книга «У міста є Я» буде опрацьована у дитячих садках та школах у формі навчальної гри. 

Нагадаємо, у Луцьку презентуватимуть інтерактивну дитячу книгу.

 «У міста є я. Версія: Луцьк» – спільний проєкт Ірини Озимок та ГО «Ефект дитини». Програма передбачає проведення навчання у школах та садочках міста у форматі пізнавальної гри серед дошкільнят та школярів віком 6 – 10 років. Програма є інноваційною, адаптованою до віку дитини та реалій міста. Гра побудована довкола реальних потреб міста та покликана розвинути креативне мислення, командну роботу, комунікативні здібності та глибокі практичні знання про місто.

Організатори події– Луцька міська рада, громадська організація «Ефект дитини» та Western NIS Enterprise Fund.

«Діти – не лише мешканці міста, але й його творці і влада повинна до них прислухатися. Вони мають активну та відповідальну позицію. Подія сприяє діалогу з мером міста та підсилює дитячу участь донесення побажань та потреб дітей щодо змін у місті, які влада обов’язково врахує для забезпечення якісного та безпечного життя юних мешканців Луцька. Водночас вчителі можуть ще більше надихнути дітей та долучитися до формування відповідальних жителів змалечку», – зауважує Ірина Озимок, авторка книги «У міста є Я», засновниця Міжнародного саміту мерів та керівниця Програми місцевого економічного розвитку Western NIS Enterprise Fund.

Довідково: «У міста є Я» – перша інтерактивна книга-ілюстрація про те, як функціонує місто, та яку роль виконують у ньому жителі. Це своєрідний путівник для читачів по місту, який дає змогу переосмислити власну роль у громаді, та усвідомити, ким ми хочемо бути – відповідальними громадянами чи просто спостерігачами за міськими процесами. Книга не лише розповідає про функціонування міст, а заохочує до участі у якісних змінах. Видавництво – Книголав.

 

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів США, заснований за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд має понад 25 років досвіду успішного інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. З 2015 року Фонд реалізовує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму $35 млн, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство. WNISEF фінансує інноваційні, високоефективні програми, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові.

Громадська організація «Ефект дитини» – неурядова організація, що покликана розвивати існуючі інституції розвитку дитини, втілюючи світові практики з метою удосконалення та ефективної реалізації потенціалу дитини в Україні. Організація займається проєктами культурного, освітнього та просвітницького спрямування.

Коментар
08/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021