стрічка

Презентують фільм, який створили із особистих відеозаписів українських бійців

12 Серпня 2021, 14:33
Документальна стрічка «Зошит війни» 689
Документальна стрічка «Зошит війни»

Документальна стрічка «Зошит війни» (War Note) режисера Романа Любого вийде на великі екрани до 30-ї річниці Незалежності України. Фільм створили на основі особистих відеозаписів із телефонів та камер українських бійців.

Про це повідомляє Укрінформ

«Стрічка запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на фронт війни з Росією – у химерне потойбіччя, де панують закони, відмінні від звичайного світу. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитися у будь-яку мить», – розповів один із продюсерів фільму Володимир Тихий.

Режисер стрічки – Роман Любий, продюсер – Марко Супрун, лінійні продюсери – Андрій Котляр, Володимир Тихий, виробництво – Babylon 13. 

Cвітова прем’єра фільму відбулася на фестивалі Docudays UA у 2020 році, де він здобув приз глядацьких симпатій та дві спеціальні нагороди. Партнери релізу – БФ «Повернись живим», Міністерство у справах ветеранів. Промокампанія картини здійснюється за підтримки Держкіно.

Прем’єра за участю творчої групи відбудеться у кінотеатрі «Київська Русь» 24 серпня, о 19:30. Десять гривень з кожного придбаного квитка творці фільму перерахують у благодійний фонд допомоги армії «Повернись живим» на закупівлю мобільних комплексів спостереження.

Читайте також: ГаРмИдЕр презентує відеоверсію вистави про життєві історії волинян на День Незалежності

Коментар
08/12/2021 Середа
08.12.2021
07.12.2021