стрічка

У Рівному художник перетворив облуплену стіну на мурал

07 Серпня 2021, 11:30
Костянтин Качановський ВІДЕО 507
Костянтин Качановський
На вулиці Соборній у Рівному поблизу однієї із багатоповерхівок на фасаді прибудови з'явилось зображення дівчини, що грає на фортепіано.
 
Автору марала — місцевому художнику Костянтину Качановському вдалося перетворити непримітний, а подекуди занедбаний фасад, у чорно-білий стінопис. Що змусило чоловіка взятися за пензлі розповідає Рівне 1. 
 

Ось так, ще пів року тому виглядав фасад однієї з прибудов на вулиці Соборній у Рівному. Облуплені стіни та непристойні написи. Нині на цьому місці чорно-білий мурал. Його намалював 23-річний місцевий художник Костянтин Качановський. На вуличне мистецтво хлопця надихнуло кохання.

Найбільше митець побоювався хуліганів, які можуть зіпсувати сюрприз.

Минуло пів року, на щастя, ні в кого не піднялась рука зіпсувати мурал, каже художник. Він довго готувався, шукав місце, де Ольга часто буває і де вдасться отримати дозвіл на роботу. Писав зображення впродовж трьох днів, не обійшлося і без погодніх сюрпризів.

Костянтин малює з дитинства, його захоплення переросло в улюблену роботу.

Каже готовий малювати ще мурали у рідному місті, якщо рівнянам це подобається. І тих, кого вдалося опитати нам, захоплюються побаченим.

Коментар
30/11/2021 Вівторок
30.11.2021
29.11.2021
28.11.2021