стрічка

Свято громади: у Вишневі відбувся фестиваль

03 Серпня 2021, 10:01
"Вишневий" фестиваль 280
"Вишневий" фестиваль

На території моторик-парку села Вишнів втретє відбувся пісенний «Вишневий» фестиваль присвячений розвитку української творчості, збереженню народних традицій і обрядів, виявленню нових творчих доробків колективів та окремих виконавців.

Свято відбулося 1 серпня. Про це повідомляють на сайті Вишнівської громади.

До участі у фестивалі брали участь аматори сцени і народні умільці старостинських округів Вишнівської громади.

На початку свята митрофорний протоієрей отець Віктор привітав присутніх та побажав здоров’я і Божого благословення на многії літа.

Сільський голова Віктор Сущик висловив слова вдячності присутнім та учасникам старостинських округів за труди на благо і розвиток громади і побажав нових звершень, благополуччя в родинах та мирного неба над Україною.

І - етап свята, за участю спортивних команд відбувся 11 липня в селі Радехів, переможцями якого стали: І-місце команда Штунського старостинства, ІІ-місце команда Римачівського, а  ІІІ-Олеського старостинств.

Концертну програму розпочали ансамбль «Гламурні молодички» Машівського СБК, із захопленням і щирими оплесками проводжали глядачі виступи учасників фольклорного народного колективу «Перевесло» Радехівського СБК, вокальну групу «Бережанка» клубу села Бережці, «Ладинський зорецвіт» клубу села Ладинь, «Забава» Хворостівського СБК, квартет КЗ «Центр КМЕВС» у складі Людмили Лонюк, Юлії Борисюк, Володимира Капітанюка та Вадима Мирона, солістів клубу села Бережці Юлію Мороз, Андрія Сташук та інших.

По завершенню концертної програми директорка КЗ «Центр КМЕВС» Лариса Марчук відзначила переможців і призерів  онлайн-конкурсів  образотворчого мистецтва «Вишневі барви» та вокального «Вишневий голос громади» - Марину Климюк, Ірину Медвідь, Руслану Майовку, Юлію Сахарук, Вікторію Шишуту і Галину Яворську. Також, відзначені подарунками найстарша жителька громади - Біднюк Марина Кузьмівна, наймолодша жителька - Масловська Злата Олександрівна і наймолодша сімейна пара, яка напередодні одружилася – Володимир та Марія  Масюти.

Під час проведення фестивалю всі учасники та гості мали можливість ознайомитись з виставкою декоративно-прикладного мистецтва, яку представляло кожне старостинство, а також взяти участь у конкурсах «Найсмачніший пиріг з вишнями» і «Вишневий колорит» та дегустувати місцеву вишневу наливку.

Наймолодші учасники свята весело провели час у розважальних конкурсах та іграх.

Цікавою та азартною стала програма з розіграшу лотереї, на яку з нетерпінням чекали. Головними призами святкової лотереї був сертифікат на п'ять «кубів» дров та шість мішків зерна.

Позитивна атмосфера любові, дружби, взаєморозуміння панувала протягом усього свята, попри примхи погоди, і закінчилася запальними танцями просто неба.

Ведучою пісенного свята, яке об’єднало та зблизило жителів громади, була директорка КУ «Центр ПРПП» Тетяна Міщук.

 

Коментар
17/09/2021 П'ятниця
17.09.2021
16.09.2021
15.09.2021