Розмова з Тетяною Шаленко в Музеї Корсаків

20 Червня 2024, 08:30
Розмова з Тетяною Шаленко в Музеї Корсаків ВІДЕО 1758
Розмова з Тетяною Шаленко в Музеї Корсаків

Творчий шлях Валерія Шаленка, видатного українського вітражиста, живописця, графіка, мистецького «сімдесятника», репрезентує його вдова – Тетяна Шаленко, багаторічна керівниця хлопчачого колективу бандуристів «Гамалія». 

Пані Тетяна приїхала у Луцьк, на «Розмову в музеї Корсаків» зі Львова, у день відкриття персональної виставки свого чоловіка – «Відлуння часу». Адже Вона не лише дружина, а й помічниця, нині – невтомна реставраторка вітражного спадку Валерія Шаленка. 

У бесіді з культурологинею Світланою Федонюк пані Тетяна називає мистецтво створення вітража «полюванням за променем», щиро і щедро ділиться спогадами про найкращого співрозмовника у своєму житті. А також розповідає про найближчих друзів, львівську богему - поетів, письменників, науковців, художників, філософів, які часто навідувались у майстерню родини Шаленків. Про це і не тільки дивіться у випуску програми «Розмова в Музеї Корсаків» із четвертого сезону «Митець. Репрезентація».

Дивіться також: Розмова з Олегом Давиденком в Музеї Корсаків

***

«Розмова в Музеї Корсаків» — це серія пізнавальних відеоінтерв'ю зі сучасними українськими митцями або їхніми представниками. Так редакція Район.Культура популяризує культурну спадщину та зберігає національну пам’ять українського народу. 

Авторка та ведуча – культурологиня Світлана Федонюк.

Щоб не пропускати випусків програми «Розмова в Музеї Корсаків» запрошуємо підписатися на ютуб-канал Район.Культура.

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром