Розмова з Марією Дроздовою в Музеї Корсаків

13 Січня 2024, 12:52
Розмова в Музеї Корсаків ВІДЕО 5855
Розмова в Музеї Корсаків

Марія Дроздова – молода українська художниця та перформерка, що народилась у Харкові.

Нині художниця часто гостює в Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (МСУМК), що у місті Луцьку. Марія стала гостею нового, жіночого, циклу авторської культурологічної програми «Розмова в музеї Корсаків». 

Режисерка та ведуча програми Світлана Федонюк, у співпраці з Музеєм сучасного українського мистецтва Корсаків, «12 канал» та Район.Культура вже третій сезон продовжують виробництво українського мистецького контенту, цього разу з назвою «Вільна і Незалежна». 

Запис розмови з Марією Дроздовою відбувся у рамах проєкту «Космогонія Сенсів» (куратори Віктор Корсак, Олесь Томах).

Навчалась Марія Дроздова в Харківському художньому училищі, у 2013 році закінчила Харківську державну академію дизайну та мистецтв, факультет «Монументальний живопис». Роботи мисткині є у приватних колекціях України, Великобританії, Німеччини, США, Саудівської Аравії, у колекціях фонду Спазіо Темпо Арте, Італія; музею національної історії Замок Фредеріксборг, Данія. 

Марія Дроздова – не лише художниця, а й викладачка історії мистецтв та малюнка. У програмі вона ділиться роздумами про витоки українського перформансу. 

Хто зі чому змушував ведучу програми «з’їсти квитки до Парижа» і коли ця життєва історія стала літературною новелою Світлани Федонюк? Коли і як перформанс Марії Дроздової «Молитва» робив жінкам боляче, а чоловіків доводив до катарсису? Дізнайтесь, переглянувши новий випуск «Розмова в музеї Корсаків».

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром