Увійде в історію мистецтва: як художник Петро Антип створює у Луцьку найбільшу картину світу

08 Квітня 2023, 16:00
Петро Антип на фоні Космогонії ВІДЕО 6037
Петро Антип на фоні Космогонії
Знаковий художник з Донеччини Петро Антип, який у 2022 році переїхав до Луцька, створює у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків найбільшу картину у світі, яка є частиною масштабного проєкту «Космогонія». Проєкт розрахований на 18 місяців, тож претендує на найдовший перформанс в історії мистецтва.
 
Митець показав журналістам Район.in.ua свою луцьку майстерню та як він працює над «Космогонією», а також розповів про своє нинішнє життя та творчість.
 
«Космогонія» — це процес створення світу. Митець розмірковує над споконвічними питаннями у картині загальною площею 2 тисячі м2. На твір уже очікують музейники та мистецтвознавці в Європі. 
 
Особливим проєкт робить поєднання мистецтва, функціональності та філософії. Саме тривала інтеграція мистецтва у виробничі процеси створює можливості для вивчення споконвічних питань: Для чого це все? Для чого ми є, і що з цим всім буде? Тому митець використовує у своїй роботі багато міфів та легенд.
 
 
Петру Антипу вдається створювати «Космогонію» й у Німеччині, де він має власну майстерню. Там він малює ескізи, розповідає європейцям про свій український проєкт, а також проводить благодійні мистецькі аукціони.
 
Коментар
22/06/2024 Субота
22.06.2024
21.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром