Вкрали совєти: українська пісня «В саду осіннім айстри білі»

24 Травня 2022, 16:00
Фрагмент з кліпу ВІДЕО 4142
Фрагмент з кліпу

Співачка з Рівного Олена Андросова, відома за псевдонімом Eileen разом із виконавцем та аранжувальником Malyarevsky переспівали пісню «В саду осіннім айстри білі», мелодію якої совєти привласнили для своєї «Ой кто-то с горочки спустился».

Відео з'явилося на ютуб-каналі Malyarevsky.

«Дуже довгий час не брався за цю пісню, але все ж вирішив написати аранжування. Думаю, що вийшло вдало», – каже Malyarevsky.

Читайте також: Eileen заспівала «Ой у лузі червона калина»

Довідково: Eileen, справжнє ім'я Олена Андросова — українська перекладачка, блогерка і співачка з міста РівногоЗакінчила Національний університет «Острозька академія», певний час працювала перекладачкою.

Eileen робить кавери українською мовою на композиції з серіалів «Відьмак», «Гра престолів», гри «Скайрім» та інших. Має 86 тисяч підписників на ютубі. 4 вересня 2021 виступила на фестивалі популярної культури Comic Con Ukraine у Києві

На запрошення Південноафриканського артиста The Kiffness, відомого своїм «нявкаючим» треком Alugalug Cat, взяла участь у «Міжнародному симфонічному мешапі», під час якого музиканти з усього світу доповнили котячий хіт звуками віолончелі, укулеле, флейти, а також барабанами, гітарою, лоу-вістлом і вокалом.

Коментар
29/06/2022 Середа
29.06.2022
28.06.2022