Лускунчик – це класика про справжність

16 Січня 2023, 18:11
Фото з вистави «Лускунчик» Олександра Дурманенка 1932
Фото з вистави «Лускунчик» Олександра Дурманенка

Різдво – це по-справжньому казковий і особливий час, час коли всі, від дорослих до малих очікують дива. 

Саме так, з нетерпінням і захопленням його чекала юна дівчина Марі з повісті-казки Ернеста Теодора Амадей Гофмана «Лускунчик». Добрий чарівник Дросельмеєр, приготував для неї розповідь про принца Лускунчика і примхливу красуню принцесу Пірліпат, яку мишача королева Мишильда перетворила на мишу.

Фото Олександра Дурманенка

Фото Олександра Дурманенка

Цієї неділі дорослі й діти мали змогу зануритися в атмосферну виставу «Лускунчик» у Волинському академічному обласному театрі ляльок (режисер Анатолій Поляк, художник Сергій Шевчук, музика Петра Чайковського). Вистава особлива і щемлива для працівників театру, адже з нею пов'язано багато спогадів, у ній грали чи не три покоління акторів. До речі, перша лялька, яку я опановував в театрі, як актор – це Король, саме з цієї вистави.

«Лускунчик» – це класика, у якій актори представляють глядачу виставу, граючи як живим планом, так і природньо вплетеними ляльковими сценами. Ця вистава – про справжні щирі почуття, про внутрішню красу людини, про перемогу, про самопожертву заради інших.

Фото Олександра Дурманенка

Фото Олександра Дурманенка

Актори театру, яких можете побачити на світлинах: заслужений артист України Петро Савош, Світлана Стасюк, Юлія Тузова, Олексій Криворучко, Валерій Семенюк та актори за ширмою Олег Даниленко, Олексій Криворучко, Світлана Ришко, Світлана Пилипчук, Олена Бондарук вчергове подарували глядачам новорічну атмосферу та відчуття казки.

Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024